czwartek, 10 lipca 2014

spódniczki

Kochani, na wstępie kilka słów usprawiedliwienia. Od dłuższego czasu na blogu panowała całkowita cisza, po drodze wydarzyło się wiele różnych spraw, które uniemożliwiły mi pisanie dla Was. Moja głowa jest pełna nowych pomysłów i mam wielką nadzieję, że uda mi się inspirować Was nowymi postami jak najczęściej. Bardzo przywiązałam się do trwającej od zeszłego roku serii TIME FOR KIDS, oraz do rozpoczętej w tym roku serii must see blog i zrobię wszystko, aby jak najszybciej do nich wrócić.

Dziś mam zamiar zainspirować Was do uszycia bardzo prostych spódniczek na lato! Zapraszam!
Odkryłam niedawno cudowny sklep z tkaninami! Oszalałam, nie byłam w stanie zdecydować się na kilka wzorów, najchętniej brałabym wszystko. :) Wstążki, taśmy i akcesoria do szycia okazały się całkowicie w moim guście i gdyby nie donośny głos rozsądku, to najprawdopodobniej opróżniłabym konta do zera!
Powyżej część moich zdobyczy, którymi dzieliłam się z Wami na Instagramie. Do uszycia lekkich, letnich i nieskomplikowanych spódniczek dla córeczek wybrałam tkaninę w różowo-szare paseczki.
Wybrałam krój najprostszy z możliwych, bez taśm, pomponów, halki, czy kokard, jak w przypadku spódniczek o których pisałam Wam wcześniej tu i tu. Nie mogę ostatnio narzekać na nadmiar wolnego czasu, więc zdecydowałam się na proste spódniczki z ukrytą w pasie gumą.
 
 
Do prostego kroju dodałam jeszcze z tyłu małe rozporki, żeby dziewczynkom wygodnie było szaleć, wspinać się i fikać. :) Co jakiś czas pogoda płata nam figla, więc na zdjęciach moje letnie spódniczki możecie podziwiać w wydaniu bardziej jesiennym. 
Teraz już tylko czekam, aż pojadę po dodatkowe metry, żeby identyczną spódniczkę uszyć dla siebie!
 
 
 

 
 
 
 
 
 


1 komentarz:

  1. Marta, jak rozumiem sklep w CH? A polecisz jakiś polski, który ma taki wybór ślicznych materiałów? Ostatnio uparłam się na miętową tkaninę na poduszki do salonu - łatwo nie było :(

    OdpowiedzUsuń

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!