niedziela, 23 czerwca 2013

Na Dzień Taty!

Na ten wyjątkowy dzień moje małe szkraby szykowały się od dłuższego czasu. W wielkiej tajemnicy powstawały wszystkie upominki, ukrywane po mieszkaniu i zbierane w popłochu na głos wracającego Tatusia :) Zależało nam na tym, żeby Tata poczuł jak bardzo jest wyjątkowy, wspaniały i kochany!
Plan był prosty, Tata śpi spobie spokojnie, a my dekorujemy dla niego salon i stół, szykujemy śniadanko i prezenty. Oczywiście nasze prace zaczęłyśmy od przygotowania girland. 
Do przygotowania girland użyłyśmy filcu, z niego wycięłyśmy różne kształty i litery. Dodatkowo ozdabiałyśmy poszczególne trójkąty kredkami i literkowymi stempelkami. Wykropkowałyśmy też różne kształty za pomocą drewnianej pałeczki maczanej w kolorowych tuszach.Na tę wyjątkową okazję stworzyłyśmy też same stempelek w kształcie serduszka. Potrzebowałyśmy kawałek drewienka i serduszko z cienkiej dekoracyjnej pianki. Taki własnoręcznie wykonany stempelek przydał się również do stworzenia unikatowego papieru do zapakowania prezentów.
 
Maluchy wraz z Mamą sprezentowały Tacie laurki, które zawisły w formie galerii i odciski łapek oprawione w ramkę.


Na sam koniec powstało niezbyt skomplikowane śniadanie, ponieważ chodziło o to, aby dziewczynki miały największy udział w przygotowaniach. Świątecznego charakteru śniadaniu dodały dekoracje! 
Kochanie! Jesteś najlepszym Tatą na świecie! Dziękuję Ci!
Tato Jurku, Tato Staszku. Bardzo Was Kocham!
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Tatusiów!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!