niedziela, 12 listopada 2017

new beginning

Zaczynam. Muszę się już z Wami podzielić tą wiadomością, żeby nie było odwrotu! Za długo czekałam, czaiłam się i wahałam. Najtrudniejszy bowiem zawsze jest ten pierwszy krok... i to krok w stronę drugiego człowieka, bo sama to sobie drepczę z tymi pomysłami piętrzącymi się w głowie od lat. Nie będę już dłużej czekać, aż wszystko będzie perfekcyjne, idealnie zaprojektowane, nie wyjdę do Was ze śmigającym biznesem. Przychodzę do Was z projektem, który dopiero zaczyna stawiać pierwsze mini kroczki. Ilość przeczytanych książek, artykułów, przebyte kursy i prześledzone ścieżki budowania biznesu nie sprawiły, że czuję się bardziej gotowa, czy bardziej kompetentna. Tym, co mnie pcha do przodu jest chęć, aby puścić w świat buzujące w mojej głowie pomysły. Całkowicie samodzielnie konstruuję poszczególne elementy układanki: stronę, logo, oprawę graficzną, formalności i produkty, które mam nadzieję już niebawem będą dla Was dostępne. Piszę o tym, aby prosić Was o wyrozumiałość i cierpliwość. 

Otwierając własną działalność opieram się na odwadze, którą dał mi mój blog. Pokazał, że to co robię wcale nie musi trafiać do szuflady, tylko może pójść dalej w świat, inspirować ludzi, zachęcać ich do twórczych działań, ubogacać przestrzeń nie tylko mojego własnego domu.

Jeśli byliście ze mną na blogu choć trochę, to z pewnością wiecie o mojej ogromnej słabości do szarości. Ta fascynacja stała się punktem wyjściowym do nazwy firmy. Uspokoję Was jednak od razu, że na skali szarości się nie zatrzymam, zarzucę Was również masą koloru, jednak najprawdopodobniej do szarości będę wracać i będzie tłem mojej działalności.

Przedstawiam Wam więc moje nowe dziecko. Pełna obaw i na maxa podekscytowana. Niewiele się jeszcze dzieje, bo jak już Wam pisałam, stawiam małe kroczki i wszystkiego uczę się od podstaw. Nie czekam jednak, bo wierzę, że Wasza obecność doda mi otuchy, odwagi i jeszcze bardziej nakręci do działania. Zapraszam Was na Just Grey!
 
Moim marzeniem jest, aby na just grey połączyć wszystko to, co kocham robić najbardziej. Nie wszystko z pewnością uda się od razu, ale wierzę, że ten plan uda mi się kiedyś zrealizować w całości. Pragnę zajmować się bardzo szeroko rozumianą przestrzenią Waszych wnętrz. Wracając do mojego zawodu i projektów architektury, poprzez dodatki i dekoracje, jak również wkraczając w przestrzeń dzieci i twórczo spędzanego przez nich czasu.
Kreowanie przestrzeni pociągało mnie od zawsze, stad wybór studiów na Akademii Sztuk Pięknych i praca jako projektant wnętrz. Gdy zostałam Mamą trójki moich małych gwiazdeczek, zawiesiłam na jakiś czas pracę projektową. Nie umiem jednak wysiedzieć zbyt długo w miejscu bez twórczych działań, dlatego powstał blog starsinspirations. To tu dzieliłam się z Wami moimi projektami handmade, dekoracjami, zabawkami, grami dla dzieci, uszytymi elementami garderoby i ozdobami do naszych wnętrz. To ta mała architektura stała się przedmiotem moich ostatnich działań. Dziś otwierając swoją firmę wychodzę do Was z zaproszeniem do skupienia się na otaczającej Was przestrzeni, Waszych domów i mieszkań. To właśnie w naszych domach jest nasza bezpieczna przystań, do nich pragniemy wracać i czuć się w nich komfortowo i bezpiecznie. Ważny jest nie tylko aspekt początkowego projektu i wyposażenia, ale również elementy którymi się otaczamy, najdrobniejsze dodatki i dekoracje. Niesłychanie ważne jest to, jak nasz dom żyje przez cały rok, zmieniając się w zależności od okazji, pory roku, czy naszego samopoczucia. To z domem właśnie będą się wiązały wspomnienia naszych dzieci i od nas zależy jakie obrazy pozostaną w ich pamięci!

Moja firma ma Wam pomoc zadbać o przestrzeń, która Was otacza. Oprócz oferty projektowej dotyczącej wszystkich etapów powstawania wnętrz, od instalacji, przez projekty mebli po wybór dodatków, szykuję dla Was dekoracje, które staram się tworzyć cały swoim sercem. Ręcznie malowane plakaty, karty i dekoracje na specjalne okazje to tylko ułamek tego, co pragnę dla Was tworzyć. Mam nadzieję, że zechcecie zaprosić do swoich wnętrz odrobinę mojej pracy. Będę zachwycona mogąc tworzyć choćby drobny element Waszych domów.

Zabieram się do pracy i zapraszam Was na justgrey.pl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!