wtorek, 2 grudnia 2014

2014 CHRISTMAS DECORATIONS - GARLAND

Mam dziś dla Was kolejną bożonarodzeniową inspirację! Będę przeszczęśliwa, jeśli do Świąt uda mi się pokazać Wam wszystko, co zaplanowałam. Czas niestety pędzi nieubłaganie, a obowiązków przybywa. Jestem jednak dobrej myśli! Zapraszam Was do inspirowania się pomysłem na naturalną, super prostą i szybką w wykonaniu girlandę!
Nasze jesienne zbiory okazały się wyjątkowo pomocne w komponowaniu elementów do girlandy. Skorzystałyśmy z szyszek i żołędzi, a dodatkowo użyłyśmy malutkie dzwoneczki i drewniane, ażurowe gwiazdki.
 

Część żołędzi i fragmenty szyszek pomalowałyśmy na biało. Dziewczynki pomagały mi wytrwale od początku do końca. Cierpliwie nawlekały wszystkie elementy. Najwięcej musiałyśmy się natrudzić z żołędziami, które uparcie gubiły kapelusze.
 

 
Zaplanowałyśmy, że nasza szyszkowa girlanda zawiśnie nad kanapą w salonie, więc do gabarytów kanapy dostosowałyśmy jej długość.
 

 
Do sznurka możecie przywiązać więcej, lub inne elementy. Wystarczą małe papierowe gwiazdki jak w naszej zeszłorocznej mini girlandzie do pokoju dziewczynek (tu). Włączajcie dzieci w przygotowania do świąt i cieszcie się twórczo spędzanym czasem.
 
Nasza girlanda zawisła razem z lampkami świątecznymi, dzięki temu przepięknie prezentuje się również nocą! Miłej reszty tygodnia!

4 komentarze:

  1. Bardzo mi się podobają Twoje pomysły świątecznych dekoracji :) Oglądam z zapartym tchem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie!!!! Święta u Was w każdym kącie:))

    OdpowiedzUsuń
  3. Przeglądam , przeglądam post po poście i nie mogę się nadziwić ile tu fantastycznych pomysłowości i inspiracji :) Genialny blog !

    OdpowiedzUsuń

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!