sobota, 14 lutego 2015

2 YEARS !

Kochani!

Starsinspirations wita Was w 2015 roku! Wracam po długiej przerwie, która bardzo była mi potrzebna! Dzisiejszym postem pragnę przede wszystkim podziekować Wam za te 2 cudowne lata i zapowiedzieć nowy, wyjątkowy rok!

14 lutego, w dniu Walentynek, świętujemy narodziny Starsinspiratins! Jest to dzień wszystkich zakochanych, a dla mnie bardziej dzień miłości. Blog powstał właśnie z miłości! Miłości do tworzenia i otaczania się pięknymi przedmiotami. Miłości do moich małych księżniczek i wspólnie spędzanych chwil pełnych kreatywnych zajęć. Blog nie powstałby gdyby nie wielkie wsparcie największej miłości mojego życia, mam na myśli oczywiście mego cudownego Męża! W pierwszym dniu istnienia bloga (tu) pisałam Wam o moich trzech gwiazdach, które są moją największą inspiracją! Mój mąż i dwie cudne córeczki. W 2015 gwiezdnych inspiracji będzie jeszcze więcej, gdyż w naszym życiu pojawi się mała gwiazdeczka!!!

To będzie z pewnością wyjątkowy, ale również intensywny rok! Mam nadzieję, że wciąż będę mogła pisać dla Was i inspirować Was nowymi pomysłami! Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa, które od Was otrzymuję! Za miłe wiadomości i komenatrze. Bardzo przepraszam, jeśli komuś nie odpowiedziałam, bardzo często pytacie o różne rzeczy, a ja nie zawsze daje radę na wszystkie pytania odpowiedzieć. Dziękując za Waszą obecność na Starsinspirations przedstawiam pięć najczęściej odwiedzanych przez Was postów.

1. Z rekordową wręcz liczbą wyświeltleń, niezmiennie numerem jeden jest post bożonarodzeniowy z najbardziej popularnym i udostępnianym na innych blogach diy w postaci choinek ze wstążki, tu link.
 2.3. Te dwa miejsca zajmują posty z serii must see blog. Serię rozpoczęłam z początkiem zeszłego roku. Niestety bardzo szybko zaprzestałam pisania ze względu na brak czasu. Podążając jednak za Waszymi oczekiwaniami postaram się zrobić wszystko, aby serię kontunuować! A oto dwa najpopularniejsze posty z serii must see blog, w której prezentuję Wam najbardziej inspirujące dla mnie blogi, które najchętniej odwiedzam! Ems Designblogg i Mobil*Home.
http://mymobilhome.blogspot.ch/
http://em.elledecoration.se/
4. W pierwszej piątce najpopularniejszych postów na Starsinspirations jest post z inspiracjami na Dzień Taty
5. Popularną piątkę otworzył, ale także zamyka post z dekoracjami świątecznymi! Cieszę się, że znalazłam tak liczne grono czytelników, których interesują te same klimaty, co mnie! Co roku w okolicach Bożego Narodzenia możecie na mnie liczyć! W minione święta mimo najszczerszych chęci nie udało mi się napisać o wszystkich inspiracjach jakie przygotowałam, ale może wrócę do nich w tym roku. A tutaj link do naszego numeru 5!
Życzę Wam i sobie, abyśmy mogli wzajemnie się inspirować! Pobudzać wyobraźnię i wrażliwość do tworzenia rzeczy niepowtarzalnych i pięknych. Do szybkiego przeczytania!

3 komentarze:

  1. Pojawi sie mala gwazdeczka? tzn, ze rodzina sie powieksza? w takim razie z calego serca gratuluje. czekam z niecierpliwoscia na kolejne inspiracje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję tych dwóch lat i czekam na więcej :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Najlepszego, zycze kolejnych stu lat :)

    OdpowiedzUsuń

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!