niedziela, 10 listopada 2013

DIY - CHRISTMAS CARDS AND MORE!

Mam nadzieję, że podoba Wam się nowa, zimowa odsłona starsinspirations! Zima jeszcze wprawdzie się nie rozkręciła na całego, lecz zaśnieżone szczyty Alp na horyzoncie natchnęły mnie do zmian, które choćby w wirtualny sposób przybliżą mnie do Świąt Bożego Narodzenia. :) 
W zeszłym roku prace nad dekoracjami świątecznymi rozpoczęłam już w październiku. W tym roku trochę później, lecz systematycznie mój dom obrasta w świąteczne klimaty. Zapachy piernika póki co dzięki herbatkom i zapachowym świeczkom, ale zagościły na całego!
Pełną parą ruszyła również moja mała produkcja ręcznie robionych kart świątecznych. Dziś w skrócie zaprezentuję Wam kilka pomysłów na zrobienie wyjątkowych i niepowtarzalnych, gdyż od początku do końca zaplanowanych i zaprojektowanych przez nas, kartek świątecznych. Mimo iż odchodzi się od tradycji wysyłania życzeń świątecznych, namawiam Was do wysyłania ich w wykonanych własnoręcznie kartkach! Mam na myśli kartki świąteczne i nie tylko, jest przecież masa okazji, na które możemy komuś napisać kilka miłych słów ukrytych w pięknej oprawie!
Są miliony sposobów na wykonanie takich kart, malując je, rysując, wyklejając, czy choćby stemplując jak pisałam Wam o tym tu. Ja wykonałam je głównie w formie rysunków za pomocą cienkopisów, pojawiają się też elementy stempli, a na sam koniec kilka wyklejanych kartek na różne okazje. Miłego oglądania!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Znalazłam niedawno w papierniku cudowną pieczątkę HANDMADE WITH LOVE, więc swoje kartki oznakowałam w ten sposób. Widziałam również pieczątki z napisem Merci, I love You i wiele innych, polecam je bardzo!
Na koniec kilka uniwersalnych propozycji na różne okazje. Kartki wykonane ze wzorzystych arkuszy papieru z doklejonymi elementami filcu, lub wstążki.
 
 
 
Inspirujcie się Kochani i do dzieła! Trzeba zdążyć wysłać kartki, żeby dotarły w porę!3 komentarze:

  1. piękne! Uwielbiam taką gamę kolorów :) Az mnie kusi by w tym roku wysłać kartki świąteczne, choć pewnie jak zwykle lenistwo weźmie górę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne inspiracje!!! chociaż za dekoracjami świątecznymi nie przepadam, i mało ich zawsze u mnie, to ręcznie robione kartki uwielbiam. Też niedawno się skusiłam na tą pieczątkę HANDMADE WITH LOVE. Jeszcze nie używałam, ale u Ciebie widzę, że wygląda super. Pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!