piątek, 29 listopada 2013

TIME FOR KIDS - gwiezdny łańcuch

Święta coraz bliżej! Z dnia na dzień intensywniej czuć ich atmosferę. Dzisiejszy post z serii TIME FOR KIDS również wpisze się w świąteczne klimaty.

Zaproponuję Wam super szybki przepis na prosty łańcuch. Jest delikatny i wdzięczny, myślę, że doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Świetnie będzie wyglądał gęsto zwieszony z sufitu, czy lampy. Kolory, to jak dużo i w jakich odstępach będą elementy zależy od nas. Improwizujmy!
Do wykonania swojej wersji potrzebowałam:
Dziurkacz z pożądanym kształtem jest dużym ułatwieniem, dzięki niemu szybko możemy wyciąć dużą ilość elementów. Ja oczywiście zdecydowałam się na gwiazdki. :)
Po wycięciu odpowiedniej ilości elementów musimy naklejać je na nitkę, my zrobiłyśmy to za pomocą małych kawałków washi tape.
 
Ten element jest najbardziej pracochłonny zwłaszcza, gdy chcemy stworzyć gęsty, dekoracyjny łańcuch. Dla dzieci jest to dobre ćwiczenie, głównie uczy cierpliwości. :)
 
Łańcuch może tradycyjnie ozdobić choinkę, gałązki, drzwi, czy lampy. Możemy zrobić z niego wieniec, albo udekorować stół. Nie ograniczajmy się, nadawajmy naszemu otoczeniu niepowtarzalny charakter!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!