wtorek, 15 października 2013

TIME FOR KIDS - THE BEGINNING!

Kochani!

Piszę dla Was już od 8 miesięcy! Tworzenie bloga i dzielenie się z Wami moją twórczością sprawia mi niesłychaną frajdę! Dostaję mnóstwo ciepłych słów i komplementów. Ogromnie za nie dziękuję, dodają mi skrzydeł! Postanowiłam wsłuchiwać się w Wasze opinie i pytania. Często słyszę, że brakuje Wam pomysłów na spędzenie czasu z dzieckiem. Łatwo wpaść w rutynę, a jest masa prostych przepisów na zrobienie wspólnie ze swoimi maluchami czegoś inspirującego! Już wielokrotnie usłyszałam słowa: "to takie proste, czemu na to nie wpadłam/ wpadłem, powinnaś o tym pisać". Stworzyłam już kiedyś posty na ten temat, możecie o tym przeczytać tu i tu! Czułam jednak niedosyt i niesłychanie często przyłapywałam się podczas zabaw z moimi córeczkami  na tym, że chętnie bym o danej zabawie napisała. Zawsze jednak wracała myśl, że to przecież proste, każdy o tym wie. Wasze słowa właśnie uświadomiły mi, że czasem na najprostsze pomysły najtrudniej jest wpaść. Przejdę wreszcie do sedna sprawy :).
Postanowiłam stworzyć cykl! W każdy piątek pojawi się jeden pomysł na weekend, jak twórczo spędzić czas ze swoimi dziećmi. Cykl nazywa się: TIME FOR KIDS. Poniżej ikonka, która pozwoli Wam łatwo go odnaleźć na blogu.
Ruszamy już w ten piątek. Mam zamiar inspirować Was oczywiście pomysłami z kategorii DIY, pojawią się zarówno pomysły na prace plastyczne, jak i proste zabawy. 
Mam wielką nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć i, że uda mi się Was zainspirować do twórczego działania. Bardzo czekam na Wasze opinie. Czas spędzany z dziećmi jest bezcenny i zachęcam do pielęgnowania go jak tylko się da!


3 komentarze:

 1. Marta! Wreszcie! Nadchodzą jesienne i zimowe weekendy, w czasie których nie zawsze uda się wyjść na dwór, bo aura nie będzie sprzyjać.

  Marysia i ja będziemy śledzić Twoje propozycje. Mam nadzieje, że stopień skomplikowanie pomysłów nie przekroczy możliwości 16-miesięcznych księżniczek, które nie mają w sobie ani kropli artystycznej krwi:D

  Całujemy,
  M&M

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej! Dziękuję. Przewiduję inspiracje dla różnych kategorii wiekowych, a półtoraroczniaki i pięciolatki traktuję priorytetowo:). Twórcze działania z maluszkami, które mają ponad roczek to jazda bez trzymanki, ale damy radę!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł, z przyjemnością będę obserwowała, może Twoje pomysły okażą się przydatne na zajęciach z moimi uwisami

  OdpowiedzUsuń

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!