czwartek, 12 września 2013

Wyzwanie foto wrzesień - dzień 4

Kolejny dzień wyzwania fotograficznego, o którym można poczytać TU

Temat : LISTA.

Od kiedy jestem szczęśliwą mamą dwóch pięknych księżniczek wszelkiego rodzaju listy pisane na kartkach i w notesach nie zdają egzaminu.... albo gubię kartki, albo zapominam notesów. Muszę pamiętać o soczkach, pieluszkach, sweterkach i przekąskach, a najlepiej jeszcze o kluczykach, dokumentach i dobrze byłoby nie zapomnieć o butach. :) Wspaniałym rozwiązaniem jest oczywiście telefon, ale czasem ciężko się zebrać, żeby usiąść, skupić się na kilka minut i wynotować wszystko co właśnie potrzeba. W Polsce cudownym rozwiązaniem na każdego rodzaju listę była moja wielka tablicowa ściana. Teraz takiej nie mam i dlatego wszystkie listy tworzę na szybach i lustrach! Kręcę się po domu i jeśli akurat przypomni mi się, że trzeba kupić prezent dla kogoś, albo zadzwonić w jakieś miejsce, podchodzę do szyby i wypisuję na niej to, co wpadło mi do głowy. Potem przed wyjściem z domu wystarczy strzelić szybie fotkę i lista gotowa! Polecam.


11 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na rozwiązanie odwiecznego problemu gubienia karteczek czy zapominania notesu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne! I w sumie estetyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybym ja taką listę zrobiła na szybie, już moje dzieci przykładnie wzięłyby ze mnie przykład i ogrodu bym nie zobaczyła przez okno ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) u mnie mają zgodę na mazanie po oknie balkonowym i dzięki temu jeszcze nigdy nie przyszło im do głowy, żeby rysować po ścianach. Mam nadzieję, że tak zostanie:).

   Usuń
 4. Och, ja na pewno zapomniałabym sfotografować listy przed wyjściem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no jest taka opcja :) taka lista na oknie/lustrze ma jednak dodatkowy plus, że często się na nią zerka i dzięki temu większość się zapamiętuje:) Ja się w ten sposób uczę francuskich słówek, polecam!

   Usuń
 5. Co za pomysł! mega!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, jeszcze się z takim pomysłem nie spotkałam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wpadłabym na to, żeby zapisać coś na szybie lub lustrze:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niezły pomysł. Ja bym pewnie zapomniała zrobić fotki ;-)

  OdpowiedzUsuń

Komentujcie! Każdy komentarz jest dla mnie wyjątkowo ważny!